درمان بیماریهای نشیمنگاهی و مقعدی لیــــزر سریـعترین و بهتریــن روش درمانــی

دریافت مشاوره رایگان لیزر درمانی

فیلم عمل کیست مویی (به روش باز)

بسیاری از کسانی که می خواهدن یک عمل خاص را انجام دهند,معمولا قبل از شروع یک سری اطلاعات از نحوه کار به دست می اروند و ما هم در این ویدیو به شما فیلم عمل کیست مویی به روش باز را نشان خواهیم داد که معمولا درد و خونریزی داشته و از طرفی دیگر دوره نقاهت به نسبت طولانی خواهد داشت.همین موارد باعث شده است که بسیار از افراد به جای جراحی سنتی به سراغ لیزر بروند که در ادامه این دو مورد را با یکدیگر مقایسه خواهیم کرد.

کیست مویی یا سینوس پیلونیدال

خب قبل از هر چیزی بهتر کمی با خود بیماری کیست مویی آشنا شوید و ببینید که اصلا چطور به وجود می آید و روش های تشخیصش به چه شکل می باشند.به طور کلی زمانی که یک یا چندین تار مو در زیر پوست گیر می کنند باعث عفونت و جمع شدن چرک می شوند که به این بیماری کیست مویی گفته می شود.البته این بیماری در روزهای ابتدایی چندان جدی به نظر نمی رسد و به مرور زمان مقدار درد و تورم افزایش پیدا می کند و به حدی می رسد که دیگر قابل تحمل نیست و فرد را مجبور به لیزر یا جراحی می کند.

مطالب مرتبط

در نظر داشته باشید که هنوز هیچ دلیل 100% برای ابتلا به این بیماری وجود ندارد و معمولا چندین عامل دست به دست می دهند تا فرد دچار شود.از جمله مهمترین ها می توانیم موارد زیر را در نظر داشته باشیم :

  • نشستن طولانی مدت در یک حالت که باعث ایجاد فشار به نواحی تحتانی بدن می شود ممکن است به مرور زمان باعث ایجاد بیماری های مختلف از جمله کیست مویی و بواسیر شود.
  • آقایانی که موی زیادی دارند باید هر چند وقت یکبار شیو کنند (چرا که هر چقدر موهای سطحی بیشتر باشد,احتمال اینکه دچار کیست مویی شوید هم بیشتر است).
  • حتما بهداشت فردی خودتان را رعایت کنید و در روزهای سرد و گرم حداقل هفته ای 3 بار استحمام کنید.
  • حتما رژیم غذایی خودتان را رعایت کنید و به سراغ موادی نروید که باعث ایجاد بیماری های پوستی و گوارشی می شوند.

فیلم عمل کیست مویی

شما دوستان می توانید سایر فیلم های عمل کیست مویی را در یوتیوب مشاهده کنید.چرا که ما نمی توانیم از بیماران خود فیلم و ویدیو تهیه کنیم و این کار باعث از دست رفتن اعتماد خواهد شد.

مقالات پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.