خانم دکتر عاطفه دهقانی

متخصص جراح عمومی دارای بورد تخصص جراحی با سابقه 10 ساله در درمان بیماری های کلورکتال و آنورکتال می باشد.

خانم دکتر عاطفه دهقانی با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
تکنیک استفاده در لیزر در جراحی بواسیر (هموروئید) در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی جراحی سنتی در عمل بواسیر (هموروئید) ، در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی بواسیر (هموروئید) ، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است ، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری بواسیر (هموروئید) شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 10 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

مژده به افرادی که از درد 
بواسیر (هموروئید)
 رنج می برند

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده ایم

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی ، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می برند

شما می توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل ، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند

هموروئید یا همان بواسیر همه ساله سلامتی میلیون ها نفر را می گیرند که متاسفانه بسیاری از این افراد هیچ اقدامی برای درمانش نمی کنند و همین موضوع باعث شده است که آمار به شدت بالا برود.اما قبل از اینکه بخواهید به سراغ روش های درمان بواسیر از طریق لیزر یا جراحی سنتی بروید,می بایست کمی با خود بیماری و اینکه چطور می توان آن را تشخیص داد یا از به وجود آمدنش جلوگیری کرد,اشنا شوید.پس با ما همراه باشید و اگر سوالی هم داشتید,می توانید از بخش نظرات یا شماره های تماس داخل سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید!

دکتر عاطفه دهقانی

بسیاری از افراد تصور می کنند که بواسیر همان شقاق است و از همین رو روش های درمان یکسانی را برای آنها به کار می برند.اما باید بدانید که بواسیر به نوعی از بیماری های انورکتال (نشیمنگاهی) گفته می شود که در آن رگ های اطراف ناحیه مقعدی یا همان تحتانی بدن دچار تورم و التهاب می شوند.همین تورم اگر درمان نشود ممکن است باعث ایجاد یک نوع بافت زائد شود که به مرور زمان شدتش بیشتر و بیشتر شده و دیگر راهی به جز لیزر نخواهید داشت.

البته دلیل اصلی این تورم,گشاد شدن بیش از حد رگ ها بوده که دلایل زیادی دارد و د ادامه متوجه خواهید شد.اما این تمام ماجرا نیست و خود بیماری بواسیر به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می شود که هر کدام از آنها یک سری علائم خاص خودشان را دارند.

بواسیر داخلی و خارجی!

دقت داشته باشید که هیچ تفاوتی در روش های درمان بواسیر داخلی و خارجی وجود ندارد و هر دو با کمک تجهیزات لیزری تنها در مدت 20 دقیقه قابل درمان هستند.شما می توانید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید!

⭐️ شناخت انواع بواسیر

همانطور که گفته شد,بواسیر در دو نوع ایجاد می شود که خوشبختانه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نیازی به نگرانی نیست.شاید برایتان سوال باشد که چرا بعضی ها نوع داخلی و بعضی دیگر نوع خارجی می گیرند؟ در جواب باید بگوییم که هنوز دلیل مشخصی برای این مورد یافت نشده است.اما اغلب کسانی که دچار یبوست می شوند,بواسیر داخلی می گیرند! چرا که مدفوع سفت فشار زیادی به دیواره مقعد وارد می کند و در نتیجه رگ ها متورم می شوند.

بواسیر داخلی

اولین نوع از بواسیر (هموروئید) به حساب می آید که درصد کمتری از بیماران را شامل می شود.این نوع بواسیر اغلب با خونریزی همراه بوده که همینطور بیشتر و بیشتر شده تا جایی که دیگر قابل کنترل نیست.گاهی مواقع دیده شده است این خونریزی باعث ضعیف شدن بدن در افراد کم خون یا حتی خانم ها شده و در نتیجه بیماری های جدید شروع به پدیدار شدن کردند.به همین خاطر است که بلافاصله بعد از اینکه متوجه حضور بیماری در بدن خود شدید,می بایست به پزشک مراجعه کنید که مبادا مشکلات جدی تری برایتان به وجود بیاید.البته هموروئید داخلی یک نکته مثبت هم دارد و آن هم این است که بیمار در 90% مواقع دردی احساس نمی کند و از این رو می تواند کارهای روزمره اش را انجام دهد.به هر حال این مورد در دنیای پزشکی یک مشکل به حساب می آید! چرا که در برخی موارد,فرد متوجه خونریزی نمی شود و دردی هم وجود ندارد که بیماری را نمایان کند.

یک موردی را بهتر است بدانید که برای درمان بواسیر داخلی,استفاده از مواد سنتی یا داروهای گیاهی کار کمی سخت می باشد.چرا که شما به ناحیه مورد نظر دسترسی کافی ندارید و گاهی مواقع آنقدر داخل است که نمی توان آن را لمس کرد و از این رو استفاده از پماد غیر ممکن می شود.خب اکنون می رسیم به انواع مختلف خود بواسیر داخلی که بر اساس شدت و علائمی که دارند در 4 گروه دسته بندی می شوند که عبارتند از :

 1. هموروئید داخلی نوع 1 : در این حالت که بیماری در ضعیف ترین شرایط خود قرار دارد,فرد تنها کمی خونریزی با التهاب رگ خواهد داشت که اگر مراعات کرده و به حرف های پزشک دقیق عمل کند,بیماری در مدت چند روز از بین خواهد رفت.البته بسیاری از افراد در این مرحله متوجه بیماری نمی شوند!
 2. هموروئید داخلی نوع 2 : در مرحله بعد,بیماری کمی شدت پیدا می کند و یک نوع بافت زائد دیده خواهد شد.این بافت زائد در اثر تورم رگ ها به وجود می آید که در اثر نشستن یا گاهی مواقع دویدن,از مقعد بیرون زده و به اصطلاح به آن بیرون زدگی بواسیر گفته می شود.البته این بیرون زدگی بعد از چند دقیقه به داخل باز خواهد گشت و نیازی به نگرانی نیست.در نظر داشته باشید که روش های درمان خانگی تنها برای کنترل و جلوگیری از افزایش شدت بیماری به کار می روند و نمی توانید به طور کامل بواسیر را از بین ببرید.
 3. هموروئید داخلی نوع 3 : در مرحله سوم بافت دارای افتادگی دیگر خودش به مکان اولیه باز نخواهد گشت و بهتر این کار را به شکل دستی انجام دهید.نکته دیگری که باید مراقب باشید این است که تا حد امکان از برخورد اجسام و سطوح مختلف با آن جلوگیری کنید که مبادا بافت دچار عفونت یا پارگی شود.
 4. هموروئید داخلی نوع 4 : در آخرین مرحله شدت بیماری بسیار بالا رفته و گاهی مواقع دیده شده است که در اثر عفونت یا پارگی,درد به سراغ بیمار می آید و از این رو سریعا به سارغ پزشک می رود.این مشکل ممکن است در خانم های باردار شدت بیشتر داشته باشد.بیماران عزیز,لطفا از روش های درمان سنتی برای درمان کامل بیماری استفاده نکنید که تنها باعث وقت تلفی و قدرت گرفتن بیماری می شوند!

بواسیر خارجی

بواسیر خارجی در خارج از ناحیه مقعدی ایجاد می شود و می توانید با چشم غیر مسلح آن را ببینید و از این رو اکثر افراد در مراحل ابتدایی بیماری به پزشک مراجعه می کنند.البته دلیل اصلی دیده شدن بیماری نیست و دردی که به فرد منتقل می شود,فشار زیادی رو فرد گذاشته و همین موضوع باعث می شود که فرد نتواند آن را تحمل کند.متاسفانه بعضی از بیماران,مقاومت زیادی در برابر درمان می کنند و هر موقع درد دارند اقدام به مصرف مسکن (تزریقی) می کنند که اصلا کار درستی نیست و بعد از مدتی,مسکن هم اثر خود را از دست می دهد.البته این مورد را در نظر داشته باشید که بواسیر خارجی به هیچ عنوان خونریزی ندارد و اگر دیدید که درد و خونریزی را همزمان دارید,به احتمال زیاد مشکل دیگری هم به وجود آمده است که پزشک متخصص به شما خواهد گفت.

دقت داشت هباشید که درد بواسیر خارجی گاهی مواقع آنقدر زیاد خواهد شد که نمی توانید بخوابید یا حتی بنشینید که این مشکل در شدت های زیاد دیده خواهد شد.اگر بخواهیم به یکی از نکات مثبت بواسیر خارجی اشاره کنیم,باید بگوییم که می توانید از پمادها یا مواد طبیعی در ناحیه مورد نظر استفاده کنید و این کار نیاز به کمک هیچکسی نخواهد داشت.بسیاری از افراد این تصور را دارند که درمان بواسیر خارجی بسیار ساده تر از نوع داخلی می باشد,اما باید بدانید که با کمک لیزر هیچ تفاوتی بین این دو نیست و فرد در مدت 20 الی 30 دقیقه,سلامتی کامل خود را به دست خواهد آورد.

⭐️ علائم مختلف بواسیر + روش تشخیص

اکنون با بیماری بواسیر و انواع آن آشنایی کامل پیدا کرده اید,باید ببینید که اصلا چطور باید تشخیص داد و این بیماری علاوه بر درد و خونریزی,چه علائم دیگری می تواند داشته باشد.البته این بخش برای کسانی است که در مراحل ابتدایی قرار دارند و از این رو هنوز درد و خونریزی به آن حد نرسیده است که به اطمینان بگویند دچار بواسیر شده اند.

به وجود آمدن بافت زائد (کیسه متورم) : یکی از اصلی ترین علائم بواسیر به حساب می آید که به مرور زمان بر شدتش افزوده می شود.اغلب در زیر این کیسه ها,چرک و خون جمع می شود.

داشتن سوزش و خارش : این مورد در اغلب بیماری های نشیمنگاهی دیده می شود که برای کنترل آن می توانید از داروهای ضد خارش و پماد استفاده کنید یا اینکه هر روز به مدت 15 دقیقه در تشت آب گرم بشینید.این موارد کمک زیادی به جلوگیری از ایجاد در بدن می کنند.این مورد را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان نباید از دست برای رفع خارش استفاده کنید که ممکن است باعث افزایش شدت بیماری شود.

کاهش قطر مدفوع : شاید برایتان سوال باشد که این مورد چه ربطی به بواسیر دارد؟ در نظر داشته باشید که با متورم شدن رگ ها یا ایجاد بافت زائد,فضا برای عبور مدفوع در مقعد کم شده و همین مورد باعث باریک شدن مدفوع می شود.البته این مشکل ممکن است در اثر بیماری های دیگری هم ایجاد شود که مرتبط با گوارش هستند.

درمان بواسیر

ما در لیزر بیماری های نشیمنگاهی همیشه سعی داشته ایم تا با بهترین قیمت و کیفیت,خدمات ارائه دهیم و از این رو در مدت طولانی توانسته ایم بیماران زیادی را جذب خود کنیم و از این بابت به خود می بالیم.

در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات لیزری که تمام ضد عفونی و پاکسازی شده اند استفاه خواهد شد و از این رو احتمال انتقال عفونت یا بیماری های دیگر به هیچ عنوان وجود ندارد و کادر مجرب در تمام دقایق پیش شما هستند و نیازی به نگرانی نیست.

ما در ,برای شروع لیزر از داروی بی حسی موضعی استفاده خواهیم کرد که بیمار در طور عمل,به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت.از آن طرف هر کسی می تواند لیزر شود (حتی کسانی که به داروهای مختلف حساسیت دارند).

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که کل عمل لیزر حدود 20 الی 25 طول خواهید کشید و بعد از 20 دقیقه استراحت,می توانید به خانه برگردید و استراحت کنید (دوره نقاهت یک روزه).

⭐️ روش های پیشگیری از بواسیر

خوشبختانه روش های پیشگیری و درمان بواسیر بسیار ساده هستند و تنها با انجام یک سری کارهای ساده می توانید تا 80% از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد.البته در نظر داشته باشید که یک سری از افراد به شکل ارثی در معرض ابتلا به بواسیر قرار دارند که احتمال ابتلا در آنها بیش از سایر افراد می باشد.به هر حال برای جلوگیری از ایجاد مشکل,بهتر است تمام موارد زیر را رعایت کنید :

 • یکی از اصلی ترین دلایل ابتلا به بواسیر,بیماری گوارشی یبوست و اسهال می باشد که یبوست تاثیر بسیار بیشتری دارد.زمانی که فرد یبوست می گیرد,مدفوع بسیار سفت شده و از این رو برای بیرون آمدن از مقعد فشار زیادی را به دیواره وارد می کند و همین فشارها به مرور زمان باعث ایجاد بواسیر یا حتی شقاق می شوند.
 • مورد بعدی که باید توجه زیادی به آن داشته باشید,این است که در طول روز حداقل 7 الی 8 لیوان آب بنوشید تا دستگه گوارش بتواند به بهترین شکل ممکن فعالیت کند و هیچ فشاری به آن وارد نشود.البته این مقدار در فصول گرم سال یا برای کسانی که ورزش حرفه ای انجام می دهند,بیشتر هم می شود.
 • خوردن فیبرهای گیاهی در طول روز و به شکل مرتب,تاثیر بسیار زیادی بر دستگاه گوارش دارد.همانطور که همیشه گفته می شود,گوارش انسان برای اینکه درست عمل کند,نیاز به سبزیجات و میوه دارد و اگر به اندازه کافی مصرف نکنید,در آینده دچار مشکلات گوارشی و ایمنی متعددی خواهید شد.
 • اگر کارمند هستید یا مدت زیادی را در یک مکان می نشینید,بهتر است بعد از هر 1 ساعت نشستن حداقل 5 دقیقه راه بروید تا جریان در ناحیه تحتانی بدن دچار آسیب نشود.متاسفانه در بسیاری از مواقع دیده شده است که کودکان و نوجوانان,مدت بسیار زیادی را برای بازی های کامپیوتری می گذارند و دیده شده است حتی تا 10 ساعت از جای خود بلند نمی شوند که واقعا سخت است D:! به هر حال بهتر است حداقل روزانه به مدت 20 دقیقه فعالیت ورزشی سبک داشته باشید تا علاوه بر کنترل بیماری های نشیمنگاهی,به بیماری های قلبی – عروقی هم دچار نشوید.
 • غذاهای آماده کنسروی یا حتی فست فودها می توانند در مرور زمان بسیار آسیب زا باشند.این موارد,معمولا با مواد اولیه کم کیفیت و نگهدارنده به دست می آیند که فشار زیادی را به دستگاه گوارش انسان وارد می کنند.روغن های مانده که گاهی تا یک هفته مورد استفاده قرار می گیرند برای افراد مسن یا کودکان بسیار خطرناک بوده و باعث بروز بیماری های قلبی هم می شوند.

لیزر برای کودکان؟

اتفاقا لیزر یکی از بهترین روش های درمان بیماری های نشیمنگاهی در کودکان کسانی می باشد که علاقه ای به تحمل درد و خونریزی ندارند.به همین خاطر است که اغلب کودکان یا حتی خانم های جوان اقدام به لیزر می کنند تا هیچ دردی نداشته باشند و از آن طرف هم زیاد طول نکشد.

یکی دیگر از مزیت های لیزر این است که در این روش به هیچ عنوان از داروی بیهوشی استفاده نخواهد شد و از این رو تمام افراد (کسانی که به مواد بیهوشی حساسیت دارند هم) می توانند انجامش دهند.از طرفی دیگر در لیزر کردن شاید بیش از چند قطره خون از دست نرود که برای جثه کودکان اصلا مقدار زیادی نخواهد بود.

البته این مورد را بگوییم که برای کودکان زیر 8 – 9 سال معمولا بهتر است از گزشک کودکان کمک بگیرید که تجربه بیشتری در این زمینه دارد و ما هم سعی می کنیم به هیچ عنوان قبول نکنیم که مبادا بعدها دچار مشکل شویم.به هر حال می توانید همین حالا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

درمان بواسیر در کودکان

⭐️ درمان بواسیر

برای درمان بواسیر (هموروئید) روش های مختلفی وجود دارد که در حال حاظر بهترین و سریع ترین آنها,استفاده از تجهیزات لیزری می باشد و بقیه راه حل ها بعد از این مورد قرار می گیرند.افراد زیادی هستند که همیشه این سوال را از ما می پرسند که چطور می توانند با روش های خانگی بیماری را از بین ببرند! ما هم همیشه می گوییم که این امکان تقریبا وجود ندارد و اگر هم بیماری از بین برود,بعد از مدتی دوباره باز خواهد گشت و این بار دیگر باید لیزر کنند.به هر حال ما در ادامه می خواهیم تمام این روش ها به همراه معایبشان را بررسی کنیم و ببینیم که کدام یک برای شما مناسب می باشند.

درمان بواسیر با لیزر

همیشه بهترین روش را در ابتدا می گوییم که وقت شما کاربران عزیز هدر نشود.شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا لیزر درمانی بهتر از تمام روش های دیگر عمل می کند؟ برای یافتن جواب باید به موارد زیر دقت داشته باشید :

 • در عمل لیزری,فرد به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت و از این رو بهترین انتخاب برای افراد سالمند یا کودکان به حساب می آید که بسیار آسیب پذیر هستند.
 • کل این عمل حدود 20 الی 25 دقیقه زمان خواهد برد که نسبت به روش سنتی یا روش های خانگی,سریع تر می باشد.همین سریع بودن باعث شده است که شما هیچوقت برای عمل نیاز به صبر کردن نداشته باشید.
 • برای شروع لیزر,از داروی بی حسی موضعی به جای بیهوشی استفاده خواهد شد و از این رو تمام افراد می توانند عمل شوند.
 • هزینه تمام شده این روش بسیار اندک بوده و اغلب افراد از پس هزینه هایش بر خواهند آمد.
 • بعد از لیزر,تنها کافیست به مدت چند دقیقه بر روی تخت بخوابید و سپس می توانید به خانه برگردید (دوره نقاهت بسیار کوتاه و ساده).
 • به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته (حداقل استفاده از دست),احتمال انتقال عفونت یا اشتباهات پزشکی به صفر رسیده است و دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه نیست.
درمان بواسیر با لیزر

درمان بواسیر با روش های خانگی

بیشتر روش های درمان خانگی برای کنترل و جلوگیری از پیشرفت بیماری به کار می روند و شما نمی توانید ریشه بیماری را از بین ببرید.بسیاری از پزشکان برای جلوگیری از بروز یا قبل از عمل این موارد را پیشنهاد می کنند و از این رو ما هم نظرمان همین است.دقت داشته باشید که اگر می خواهید تنها از این روش های استفاده کنید,اگر بعد از 2 الی 3 روز تاثیر چندانی بر وضعیت شما نداشتند باید به دنبال روش دیگری باشید و وقت تلفی نکنید.برای شروع بهتر است مواد زیر را امتحان کنید!

روغن زیتون طبیعی

این مورد را در نظر داشته باشید که روغن زیتون حتما باید طبیعی باشد و به هیچ عنوان در طول دوره درمان از انواع سوپرمارکتی که معمولا نگهدارنده زیادی در خود دارند,استفاده نکنید.روغن زیتون کمک زیادی به درست عمل کردن دستگاه گوارش انسان و در نتیجه جلوگیری از بروز یبوست می کند که این بیماری گوارشی می تواند برای فرد بواسیری بسیار خطرناک باشد.تنها کافیست هر روز در وعده غذایی خود مقداری مصرف کنید (البته نه بیش از حد).

ژل آلوئه ورا

مورد بعدی که می خواهیم به آن اشاره داشته باشیم,گیاه آلوئه وراست که کمک زیادی به جلوگیری از عفونت و کاهش تورم در ناحیه بواسیری می کند.شما می توانید این گیاه را از عطاری ها تهیه کنید و سپس ژل را با کمک یک کارد یا قاشق تمیز بر روی محل مورد نظر بمالید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید تا اثر کند.بهتر است این کار را 2 الی 3 بار در طول روز انجام دهید تا بیشترین تاثیر را داشته باشد.

84 نظرات
 1. نازی می گوید

  سلام خسته نباشید
  من حدود 3 روزی میشه که از ناحیه مقعدی درد زیادی دارم و جوری که اصلا نمی تونم کاری بکنم یا حتی راه برم.موقع دفع هم گاهی مواقع خونابه میاد و بعدش حدود 20 تا 30 دقیقه دردم بیشتر میشه که با مسکن کنترلش می کنم.ما خواستم بدونم مشکل از کجاست

  1. paradise می گوید

   درود بر شما.
   بدون معاینه متاسفانه نمیشه نظر قطعی داد,اما ممکن هست که مشکل شما به دلیل وجود بیماری شقاق باشه خونریزی و درد رو همزمان باهم خواهید داشت.بهتر هست با شماره “02188065942” تماس گرفته و مشاوره رایگان بگیرید.

   1. الام می گوید

    سلام و عرض ادب
    ببخشید بنده با مشکل دفع مدفوع مواجه شدم و در ناحیه ی مقعد یه بافت اضافی رو احساس میکنم که تا حدودی مانع دفع میشخ
    میشه راهنماییم کنید

    1. Paradise می گوید

     سلام با یک معاینه پزشک متخصص نوع وشدت بیماری مشخص خواهد شد و بهترین راه درمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  2. نیما می گوید

   راستی ادمین جان قیمت تعرفه لیزر چنده و امکان برگش وجود داره

   1. Paradise می گوید

    سلام بستگی به معاینه پزشک ونوع وشدت بیماری میباشد.عمل لیزر کاملا قطعی و بدونه بازگشت خواهد بود.

  3. شیرین می گوید

   سلام خسته نباشید من یک بار در افغانستان سه ماه قبل عمل کرده بودم الی هم خیلی درد دارم هر چیز میخورم دردم زیاد میشه خونریزی هم میکنم میشه دو باره عمل کنم

   1. Paradise می گوید

    سلالم، لطفا بفرمائید چه نوع عملی و برای چه بیماری انجام داده اید؟

  4. Paradise می گوید

   سلام به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داده شود.

 2. اعلا می گوید

  ادمین من چند روزه اصلا حالم خوب نیست و یه بافت اضافه ای دقیقا کنار لپ راست مقعدم هست که بعضی اوقات درد میکنه و نمیزاره بخوابم.16 سالمه و هیچ کار اشتباهی هم انجام ندادم و نمیدونم چطوری پیداش شده!!! از جراحی و لیزر هم می ترسم میشه بگید چطوری با روشای خونگی از بین ببرمش؟

  1. paradise می گوید

   درود بر شما
   مقاله ای در این رابطه نوشته شده که می توانید بخوانید (درمان بواسیر با شیاف) ولی خب برای حالت ضعیف بیماری کاربرد دارند و پیشنهاد می کنیم حتما با مشاوران ما تماس بگیرید تا بهترین راه حل را ارائه دهند.
   موفق باشید.

  2. علی می گوید

   آقا من زور که میزنم برای دفع میاد دیواره مقعذم بیرون مشکل من چیه

   1. Paradise می گوید

    سلام با یک معاینه پزشک متخصص نوع وشدت بیماری مشخص خواهد شد و بهترین راه درمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

  3. ش می گوید

   روغن زیتونی خوراکی منظورتونه یا نه از عطاری بخرم غیرخوراکی
   خواهش میکنم جواب بدین

   1. Paradise می گوید

    روغن غیر خوراکی بدونه بو استفاده شود

  4. Paradise می گوید

   سلام درمان های خانگی در مراحل اولیه بیماری میتونه جلوی پیشرفت بیماری رو بگیره .اما بیماری بعد از مدتی عود و بازگشت داره . عمل لیزر با بیحسی موضعی انجام خواهد شد و بیمار دردی زیادی را تجربه نخواهد کرد

 3. حسین وند می گوید

  سلام خسته نباشید.تعرفه لیزر چقدر هست و ایا امکان داره که دوباره برگرده؟ من شاغلم و کلا 3 روز مرخصی میتونم بگیرم اگر میشه تو این روز اوکی کرد که با ایمیل بهم بگید! خیلی ممنون

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون شروع میشه و بیتگی به نوع وسدت بیماری دارد.درمان با لیزر به صورت کاملا ثطعی و بدونه عود بازگشت خواهد بود . دروه نقاهت و بستری ندارد

 4. آمنه می گوید

  با سلام
  من دو روزه وقتی دستشویی میرم فقط کمی خونریزی از ناحیه مقعد دارم درد یا بیرون زدگی اصلا ندارم، تقریبا 10سال پیش جراحی انجام دادم ولی الان اصلا درد ندارم علت چیه میشه بگید؟؟؟ و اینکه استفاده از پک درمانی هیمورویید خوب هست؟

  1. Paradise می گوید

   سلام به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داده شود.

 5. آمنه می گوید

  اگه ممکن هزینه لیزر و بفرمایید

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون شروع میشه،و بستگی به معاینه پزشک ونوع وشدت بیماری میباشد.عمل لیزر کاملا قطعی و بدونه بازگشت خواهد بود.

 6. محسن می گوید

  با عرض سلام ،حدود۲۰سال قبل جراحی همورویید انجام دادم ولی الان۳سالی هست که مجددا ی تورم و زائده گاها دارم که بعضی وقتا بیشتر و گاهی کمتر میشه ،با توجه به اینکه عمل جراحی انجام دادم میشه با لیزر درمان کرد یا مجدداً باید جراحی بشه

  1. Paradise می گوید

   سلام لیزر در حال حاضر بهترین روش درمانی که دروان نقاهت وبستری هم ندارد

 7. سین می گوید

  سلام ادمین
  من چند ماه پیش بخاطر خونریزی ب دکتر مراجعه کردم گفتن ممکنه شقاق باشه دارو ضد حساسیت و پماد دادن بهتر شدم ولی بعد چنددوقت باز خارش و سوزش دارم در مدفوع کردنم مشکل دارم احساس میکنم ی چیزی نمیزاره پیشنهاد شما چیه ؟ کنکوریم پشت میز زیاد میشینم

  1. Paradise می گوید

   سلام به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داده شود.

  2. Paradise می گوید

   سلام،به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع و بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داداه شود.

 8. ایمان می گوید

  سلام وقت بخیر من خونریزی و احساس درد ندارم ولی یه زائده از مقعدم بیرون زده همون بواسیره؟

  1. Paradise می گوید

   سلام،به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع و بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داداه شود.

 9. میرزایی می گوید

  سلام من ۴سالی میشه عمل جراحی کردم تقریبا ۲روز جایی که جراحی شده درد میکنه درش کمی به پاهام زده چطور میتونم رفع درد کنم یا مشگل خواصی به دکتر مراجعه کنم ممنون میشم جواب بدین

  1. Paradise می گوید

   سلام با شماره ای درون سایت تماس بگیرید و در مورد نوع عمل انجام شده مشاوره دریافت کنید

 10. Sahar می گوید

  سلام خسته نباشید من مدتی هستش ک دچار یوبوست شدم و بشدت تو ناحیه مقعد خارش و سوزش دارم اما خونریزی ندارم و حالت یک جوش متورم تو ناحیه مقعدم کمی ب داخل دراومده میخواستم بدونم مشکل چی هستش؟

  1. Paradise می گوید

   سلام به پزشک متخصص مراجعه کنید تا با معاینه نوع بیماری مشخص و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار داداه شود.

 11. علی می گوید

  سلام آدرس شما کجاست ؟
  بعد هزینه عمل لیزری شامل بیمه روستایی …. میشه یا آزاد باید حساب کنیم؟

  1. Paradise می گوید

   سلام مرکز لیزر تهران میباشد. واین مرکز طرف قراداد با هیچ شرکت بیمه گذاری نمیباشد.شما کاربر گرامی میتوانید با شمارهای درون سایت جهت نوبت و مشاوره تماس ب.گیرید

 12. ارشادی می گوید

  هزینه لیزر هموروئید داخلی چقدر میشه؟

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک،نوع و شدت بیماری شما دارد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داحل سایت تماس بگیرید

 13. محمود می گوید

  سلام . کسانی که هموروئیدداخلی و یا خارجی دارن .
  روزی یکبار به مدت دو تا سه هفته دوعدد گردو رو با نصف استکان عرق زنیان همزمان بخورند . بعد از سه روز درد ندارن و کاملا خوب میشن..
  من انجام دادم و خوب شدم

  1. Paradise می گوید

   سلام درمان های خانگی در مراحل اولیه بیماری میتونه جلوی پیشرفت بیماری رو بگیره .اما بیماری بعد از مدتی عود میکنه

 14. حسینی می گوید

  محبت میفرمایید هزینه لیزر چقدر میشود؟

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داحل سایت تماس بگیرید

 15. ستایش می گوید

  سلام من چند ماه بواسیر بیرونی دارم
  هیچگونه درد و سوزش و خونریزی هم ندارم فقط یبوست دارم که با کمک دکتر داره درمان میشه
  میتوانم لیزر کنم ؟
  یا درمان خانگی هم داره؟

  1. Paradise می گوید

   سلام متاسفانه در مراحل پیشرفته بیماری درمانهای خانگی یا دارویی تاثیری ایجاد نمیکند.و قطعا لیزر بهترین روش درمانی خواهد بود

 16. معصومه اصیل می گوید

  سلام من همسرم بافت های گوشی از مقعدش میزنه بیرون و خونریزی داره با فشار زیاد میپاشه وقتی سرویس می‌ره.. و بعدش درد هم داره.. کارش سنگینه.. سنگ های بزرگ رو جا ب جا می‌کنه ..

  1. معصومه اصیل می گوید

   هزینه ی لیزر چقدره؟ و اینکه امکان بازگشت هم داره یا ن؟ یه مرکز مطمین برای اصفهان میخام معرفی کنید لطفا

   1. Paradise می گوید

    سلام هزینه ها از پنج ملیون شروع میشه وبستگی به معاینه پزشک و نوع وشدت بیماری دارد و درمان به صورت قطعی و بدونه بازگشت خواهد بود.متاسفانه مرکز لیزر فقط تهران میباشد

  2. Paradise می گوید

   سلام با یک معاینه پزشک متخصص نوع وشدت بیماری مشخص خواهد شد و بهترین راه درمانی در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

 17. وسام می گوید

  سلام من مدتی هست که یک گوشت اضافه و درد اور بیرون زده اگه مطب بیام عمل لیزر برام انجام میشه و چقدر هزینه داره و چه مدت عملش طول میکشه ممنون میشم جواب بدید

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داحل سایت تماس بگیرید

 18. Elham می گوید

  سلام من بواسیر خارجی دارم اما چند روز هست بدتر شدم،موقع دفع هم با اینکه فشار میاد اما باز…هر کاری هم کردم آب گرم با شامپو فیروز نشستم ژل داخل و خارج دادن قرض های سبز رنگ و قرص عفونت دادن اما اثری ندارن لطفاً بگید چیکار کنم

  1. Paradise می گوید

   سلام، درمان های خانگی در مراحل اولیه بیماری باعث پیشگیری میشود، اما در مراحل پیشرفته بیماری کارساز نمیباشد. بنابراین بهتر است برای تشخیص نوع و شدت بیماری خود به پزشک متخصص مراجعه بفرمائید.تا بهترین راه درمانی در اختیار شما فرار داده شود

 19. Z می گوید

  سلام من چند وقت بود معده ام کارنمیکردم بعدچندروز دیدم معده ام خیلی کم کارکرد ولی همراه باخون ریزی بعدشم یه چیز اضافه کنار مقعدم پیداشده و هنوز هم هست وقتی میشینم خیلی درد دارم پیش دکتر هم نمیتونم برم میشه لطفاً راهنماییم کنید چیکارکنم خوب بشه?‍♀️خیلی ممنون میشم ??

  1. Paradise می گوید

   سلام،در این مورد باید به پزشک متخصص مراجعه کنید تا نوع وشدت بیماری مشخص شود.و با مشاوره با پزشک بهترین راه درمان در اختیار شما قرار داده شود.

 20. متین از ارومیه می گوید

  سلام خسته نباشید
  من تقریبا یک سالی میشه ک در ناحیه مقعدی سوزش و درد دارم دکتر رفتم عمل فیشرهم انجام دارم خوب نشدم البته 6ماه ک از وقت عملم میگذره لطفا بگید باید چیکار کنم ممنون.

  1. Paradise می گوید

   سلام لطفا با شماره های داخلی سایت تماس بگیرید.

 21. رز می گوید

  ببخشید ولی برای درمان بواسیر فقط باید به جراح عمومی مراجعه کنم آیا متخصص زنان نمیتونه اونو درمان کنه من اهل شهرستان و متخصص زن جراح عمومی اینجا نداریم

  1. Paradise می گوید

   سلام بله خانم دکتر عاطفه دهقان که فیلد کاریشون در زمینه بیماریهای نشیمنگاهی میباشد.با شماره ای درون سایت جهت نوبت و مشاوره میتونید تماس بگیرید.

 22. مطهره می گوید

  سلام شما در زمینه آبسه معقدی هم درمان انجام میدید که مراجعه کنیم ؟

  1. Paradise می گوید

   سلام در این مرکز تمامی بیماریهای نشیمنگاهی با لیزر به صورت قطعی درمان خواهد شد.برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درون سایت جهت مشاوره و نوبت تماس بگیرید.

 23. بابادی می گوید

  سلام
  هزینه عمل بواسیر چقدره
  لطفا به ایمیل ارسال کنید
  باتشکر فراوان

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درون سایت تماس بگیرید.

 24. سیاوش می گوید

  من دور مقعدم بافت اضافی قرار داره تازه فهمیدم درد هم ندارم ولی با خونریزی که داشتم رفتن دکتر گفت بواسیر داری عمل لیزری بشی هم هزینه شو بیشتر بخاطر هزیزتش نداشتم اقدام نکردم حالا با کرم مقعدی یااپلیکاتور میشه برطرف کرد

  1. Paradise می گوید

   سلام متاسفانه در مراحل پیشرفته بیماری درمانهای خانگی یا دارویی تاثیری ایجاد نمیکند. اما شما کابر محترم نگران هزینه ها نباشید، و حتما به پزشک متخصص مراجعه بفرمایید.

 25. مبین می گوید

  سلام هزینه نو سه یا چهار بواسیر چقدر است

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های داحل سایت تماس بگیرید.

 26. یوسف می گوید

  سلام وقت بخیر من مدتی رژیم غذایی گرفتم و دچار یبوست شدم . دفع خیلی سخت بود تا اینکه دیدم یه زاعده کوچک به اندازه نصف ناخن از مقعدم بیرون زده . درد و خونریزی ندارم امکان داره راهنمایی کنید چطوری با روش خانگی درمانش کنم ممنون.

  1. Paradise می گوید

   سلام، درمان های خانگی در مراحل اولیه بیماری باعث پیشگیری میشود، اما در مراحل پیشرفته بیماری کارساز نمیباشد. بنابراین بهتر است برای تشخیص نوع و شدت بیماری خود به پزشک متخصص مراجعه بفرمائید.

 27. محبوبه می گوید

  سلام. وقت بخیر
  من ۱۵ سال پیش زایمان طبیعی داشتم و از همون موقع به بیرون زدگی بواسیر دچار شدم تا چند سال این مشکلو داشتم .اما ۳ یا ۴ ساله که دیگه مشکل رفع شده بود تا اینکه الان یه ماهی هست که هر از گاهی درد میاد سراغم .امروز آنقدر درد دارم که حتی نفس نمیتونم بکشم و فقط اشک میریزم با زحمت داروهای پماد آنتی هموروئید و ام جی استفاده کردم بیرون زدگی خیلی زیاده چند تا غده بزرگ و کوچیک شدت درد بسیار زیاد .چه کنم ؟

  1. Paradise می گوید

   سلام، تفاوت آشکاری بین همورئید در بارداری و سایر موارد نیست، بنابراین لیزر برای همورئید و سایر بیماریهای مقعدی یکی از بهترین روش های درمانی می باشد.

 28. Ali می گوید

  سلام
  حدود ۱۵ ساله من با این بیماری دست و پنجه نرم کردم و چون خجالتی هستم اقدامی برای درمان قطعی نکردم ولی دیگه خسته شدم آخه قبلا خونریزی که داشتم بعد دوسه روز قطع میشد ولی الان بدتر شده در حال حاضر کا دارم براتون مینویسم دورتا درو مقعدم متورم هست به طوری که بعد از دستشویی کردن به ناچار باید با انگشت و فشار بزنم بره داخل الانم حدود ۶ روزه که خونریزی شدید دارم یعنی وقتی میخوام دستشویی کنم نه به شکل چکه بلکه مثل سر سوزن سرم بافشار خون میزنه بیرون حالا با توجه به این توضیحات وباتوجه به اینکه من فشار خون هم دارم وروزی سه تا قرص فشار میخورم میخوام سئوال کنم آیا بیماری من در چنین مرحله ای با لیزر درمان میشه؟آیا باید بمونم تا خونریزی متوقف بشه بعد اقدام کنم ؟باتوجه به اینکه من راننده کامیون هستم و باید زمان زیادی روی صندلی بشینم بعد از لیزر به چه مقدار زمان برای دوران نقاهت نیاز دارم؟هزینه لیزر برای شخصی با این مرحله از پیشرفت بیماری چقدر میشه؟
  ممنون میشم که با حوصله به سئوالاتم پاسخ بدین تا بتونم تصمیم درستی بگیرم و خودم رو از این وضعیت نجات بدم .بخدا خسته شدم

  1. Paradise می گوید

   سلامبه احتمال زیاد شما همورئید و فیشر دارید و حتما به پزشک متخصص مراجعه بفرماید تا با معاینه تشخیص و دقیق و بهترین روش درمانی در اختیار شما قرار بگیرد.عمل لیزر بهترین روش درمانی میباشد که درزان نقاهت وبستری هم ندارد

 29. ممد می گوید

  هزینه لیزر چقدرع چقدر طولذمیکشه خوب شد

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درون سایت تماس بگیرید.

 30. زهرا سپاهی می گوید

  سلام خسته نباشید، هزینه عمل با لیزر چقدره و کی میتونم مراجعه کنیم؟
  بی زحمت بهم ایمیل بدین…با تشکر

  1. Paradise می گوید

   سلام هزینه ها از پنج ملیون تومان شروع میشود، اما بستگی به معاینه پزشک، نوع و شدت بیماری شما دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درون سایت تماس بگیرید.

 31. هاشم می گوید

  سلام ودرودبشما.حقیقت گلاب بروت ازدیشب روی بافت بیردون یچیزی مثل فنگ شده ودردهم داره چون من تحت نظردکترروزانه ۲۰سی سی شربت متادون مصرف میکنم وخیلی دیرپس میدم وقتی هم میشنم
  گلاب بروت ببخشیداندازه یکهفته خودموخالی بعدازچندماه که این حالتوداشتم همین دیشب این دراومد.ممنون میشم راهنمایی کنید

  1. Paradise می گوید

   سلام استفاده از مواد مخدر باعث یبوست و بیماری هموروئید و بیماریهای نشیمنگاهی میشود.

 32. سیدحسین می گوید

  یک ماه قبل لیزر کردم ولی همچنان درد مقعد دارم

  1. Paradise می گوید

   با سلام لطفا نوع عمل رو بفرمائید.

 33. مهرابادی می گوید

  سلام حدود 6روز با لیزر عمل کردم بواسیر خارجی ولی موقع دفع با اینکه معده روان هستش درد خیلی زیادی دارم باید چیکار کنم تو رو خدا راهنمایی کنید

  1. Paradise می گوید

   در این مورد باید در لگن آب گرم بنشینید تا زخم زودتر بسته و درد و سوزش کمتر بشه.

 34. حسین می گوید

  سلام بنده کولونوسکوپی کردم پزشک
  نوع دو داخلی اعلام کرد و داروداد ومصرف کردم متاسفانه خوب نشد لطفا درخصوص عدم برگشت این قسمت ازروده امکان برگشت راهنمایی فرمایید
  با تشکرحسین

  1. Paradise می گوید

   سلالم درخصوص همورویید گرید دو،شگم باید نرم کار کنه و اسهال ویبوست به هیچ عنوان نشین و در طول روز مصرف فیبر خود را افزایش دهید

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.