درمان بیماریهای نشیمنگاهی و مقعدی لیــــزر سریـعترین و بهتریــن روش درمانــی

دریافت مشاوره رایگان لیزر درمانی

کلینیک تخصصی مارکتینگ پارادایس

پزشک متخصص جراح عمومی دارای بورد تخصص عمل با سابقه 15 ساله در زمینه درمان بیماری‌ های نشیمنگاهی و کلورکتال و آنورکتال می‌باشد.

درمان بواسیر کلینیک تخصصی پارادایس با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می‌شود و بیمار می تواند بعد از عمل به کارهای روزانه خود رسیدگی نماید، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
تکنیک استفاده در لیزر در عمل بواسیر (هموروئید) در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی عمل سنتی در عمل بواسیر (هموروئید)، در عمل سنتی فرد در بیمارستان بستری می‌شد و با بی هوشی کامل عمل انجام می‌گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می‌شدند، در عمل سنتی بواسیر (هموروئید)، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می‌شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند، از جمله عوارض عمل سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری بواسیر (هموروئید) شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 15 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی می‌باشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

مژده به افرادی که از درد 
بواسیر (هموروئید)
 رنج می‌برند.

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده‌ایم.

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند.

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می‌برند.

شما می‌توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید.

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می‌توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند.

هموروئید یا همان بواسیر همه ساله سلامتی میلیون ها نفر را می‌گیرند که متاسفانه بسیاری از این افراد هیچ اقدامی برای درمانش نمی‌کنند و همین موضوع باعث شده است که آمار به شدت بالا برود؛ اما قبل از اینکه بخواهید به سراغ روش های درمان بواسیر از طریق لیزر یا عمل سنتی بروید، می‌بایست کمی با خود بیماری و اینکه چطور می‌توان آن را تشخیص داد یا از به وجود آمدنش جلوگیری کرد، آشنا شوید؛ پس با ما همراه باشید و اگر سوالی هم داشتید، می‌توانید از بخش نظرات یا شماره های تماس داخل سایت با کارشناسان ما در میان بگذارید!

دکتر عاطفه دهقانی

بسیاری از افراد تصور می‌کنند که بواسیر همان شقاق است و از همین رو روش های درمان یکسانی را برای آنها به کار می‌برند؛ اما باید بدانید که بواسیر به نوعی از بیماری های انورکتال (نشیمنگاهی) گفته می‌شود که در آن رگ های اطراف ناحیه مقعدی یا همان تحتانی بدن دچار تورم و التهاب می‌شوند؛ همین تورم اگر درمان نشود ممکن است باعث ایجاد یک نوع بافت زائد شود که به مرور زمان شدتش بیشتر و بیشتر شده و دیگر راهی به جز لیزر نخواهید داشت.

البته دلیل اصلی این تورم، گشاد شدن بیش از حد رگ ها بوده که دلایل زیادی دارد و در ادامه متوجه خواهید شد؛ اما این تمام ماجرا نیست و خود بیماری بواسیر به دو نوع داخلی و خارجی تقسیم می‌شود که هر کدام از آنها یک سری علائم خاص خودشان را دارند.

بواسیر داخلی و خارجی!

دقت داشته باشید که هیچ تفاوتی در روش های درمان بواسیر داخلی و خارجی وجود ندارد و هر دو با کمک تجهیزات لیزری تنها در مدت 20 دقیقه قابل درمان هستند؛ شما می‌توانید همین حالا با مشاوران ما تماس بگیرید!

⭐️ شناخت انواع بواسیر

همانطور که گفته شد، بواسیر در دو نوع ایجاد می‌شود که خوشبختانه تفاوت چندانی با یکدیگر ندارند و نیازی به نگرانی نیست؛ شاید برایتان سوال باشد که چرا بعضی ها نوع داخلی و بعضی دیگر نوع خارجی می گیرند؟ در جواب باید بگوییم که هنوز دلیل مشخصی برای این مورد یافت نشده است؛ اما اغلب کسانی که دچار یبوست می شوند، بواسیر داخلی می‌گیرند! چرا که مدفوع سفت فشار زیادی به دیواره مقعد وارد می‌کند و در نتیجه رگ ها متورم می‌شوند.

بواسیر داخلی

بواسیر داخلی اولین نوع از بواسیر (هموروئید) به حساب می آید که درصد کمتری از بیماران را شامل می شود؛ این نوع بواسیر اغلب با خونریزی همراه بوده که همینطور بیشتر و بیشتر شده تا جایی که دیگر قابل کنترل نیست؛ گاهی مواقع دیده شده است این خونریزی باعث ضعیف شدن بدن در افراد کم خون یا حتی خانم ها شده و در نتیجه بیماری های جدید شروع به پدیدار شدن کردند؛ به همین خاطر است که بلافاصله بعد از اینکه متوجه حضور بیماری در بدن خود شدید، می‌بایست به پزشک مراجعه کنید که مبادا مشکلات جدی تری برایتان به وجود بیاید؛ البته هموروئید داخلی یک نکته مثبت هم دارد و آن هم این است که بیمار در 90% مواقع دردی احساس نمی‌کند و از این رو می‌تواند کارهای روزمره اش را انجام دهد؛ به هر حال این مورد در دنیای پزشکی یک مشکل به حساب می آید! چرا که در برخی موارد، فرد متوجه خونریزی نمی‌شود و دردی هم وجود ندارد که بیماری را نمایان کند.

یک موردی را بهتر است بدانید که برای درمان بواسیر داخلی، استفاده از مواد سنتی یا داروهای گیاهی کار کمی سخت می‌باشد؛ چرا که شما به ناحیه مورد نظر دسترسی کافی ندارید و گاهی مواقع آنقدر داخل است که نمی‌توان آن را لمس کرد و از این رو استفاده از پماد غیر ممکن می‌شود؛ خب اکنون می‌رسیم به انواع مختلف خود بواسیر داخلی که بر اساس شدت و علائمی که دارند در 4 گروه دسته بندی می شوند.

 

انواع مختلف بواسیر داخلی:

 1. هموروئید داخلی نوع 1: در هموروئید داخلی نوع 1 که بیماری در ضعیف ترین شرایط خود قرار دارد، فرد تنها کمی خونریزی با التهاب رگ خواهد داشت که اگر مراعات کرده و به حرف های پزشک دقیق عمل کند، بیماری در مدت چند روز از بین خواهد رفت؛ البته بسیاری از افراد در این مرحله متوجه بیماری نمی‌شوند!
 2. هموروئید داخلی نوع 2: در هموروئید داخلی نوع 2، بیماری کمی شدت پیدا می‌کند و یک نوع بافت زائد دیده خواهد شد؛ این بافت زائد در اثر تورم رگ ها به وجود می‌آید که در اثر نشستن یا گاهی مواقع دویدن، از مقعد بیرون زده و به اصطلاح به آن بیرون زدگی بواسیر گفته می شود؛ البته این بیرون زدگی بعد از چند دقیقه به داخل باز خواهد گشت و نیازی به نگرانی نیست؛ در نظر داشته باشید که روش های درمان خانگی تنها برای کنترل و جلوگیری از افزایش شدت بیماری به کار می‌روند و نمی‌توانید به طور کامل بواسیر را از بین ببرید.
 3. هموروئید داخلی نوع 3: در هموروئید داخلی نوع 3، بافت دارای افتادگی دیگر خودش به مکان اولیه باز نخواهد گشت و بهتر این کار را به شکل دستی انجام دهید؛ نکته دیگری که باید مراقب باشید این است که تا حد امکان از برخورد اجسام و سطوح مختلف با آن جلوگیری کنید که مبادا بافت دچار عفونت یا پارگی شود.
 4. هموروئید داخلی نوع 4: در هموروئید داخلی نوع 4 یا آخرین مرحله شدت بیماری بسیار بالا رفته و گاهی مواقع دیده شده است که در اثر عفونت یا پارگی، درد به سراغ بیمار می‌آید و از این رو سریعاً به سراغ پزشک می‌رود؛ این مشکل ممکن است در خانم های باردار شدت بیشتر داشته باشد؛ بیماران عزیز، لطفاً از روش های درمان سنتی برای درمان کامل بیماری استفاده نکنید که تنها باعث وقت تلفی و قدرت گرفتن بیماری می‌شوند!

بواسیر خارجی

بواسیر خارجی در خارج از ناحیه مقعدی ایجاد می‌شود و می‌توانید با چشم غیر مسلح آن را ببینید و از این رو اکثر افراد در مراحل ابتدایی بیماری به پزشک مراجعه می‌کنند؛ البته دلیل اصلی دیده شدن بیماری نیست و دردی که به فرد منتقل می‌شود؛ فشار زیادی رو فرد گذاشته و همین موضوع باعث می‌شود که فرد نتواند آن را تحمل کند؛ متاسفانه بعضی از بیماران، مقاومت زیادی در برابر درمان می‌کنند و هر موقع درد دارند اقدام به مصرف مسکن (تزریقی) می کنند که اصلا کار درستی نیست و بعد از مدتی,مسکن هم اثر خود را از دست می دهد.البته این مورد را در نظر داشته باشید که بواسیر خارجی به هیچ عنوان خونریزی ندارد و اگر دیدید که درد و خونریزی را همزمان دارید، به احتمال زیاد مشکل دیگری هم به وجود آمده است که پزشک متخصص به شما خواهد گفت.

دقت داشته باشید که درد بواسیر خارجی گاهی مواقع آنقدر زیاد خواهد شد که نمی‌توانید بخوابید یا حتی بنشینید که این مشکل در شدت های زیاد دیده خواهد شد؛ اگر بخواهیم به یکی از نکات مثبت بواسیر خارجی اشاره کنیم؛ باید بگوییم که می‌توانید از پمادها یا مواد طبیعی در ناحیه مورد نظر استفاده کنید و این کار نیاز به کمک هیچ کسی نخواهد داشت؛ بسیاری از افراد این تصور را دارند که درمان بواسیر خارجی بسیار ساده تر از نوع داخلی می‌باشد، اما باید بدانید که با کمک لیزر هیچ تفاوتی بین این دو نیست و فرد در مدت 20 الی 30 دقیقه، سلامتی کامل خود را به دست خواهد آورد.

⭐️ علائم مختلف بواسیر + روش تشخیص

اکنون با انواع بیماری بواسیر آشنایی کامل پیدا کرده اید؛ باید ببینید که اصلاً چطور باید تشخیص داد و این بیماری علاوه بر درد و خونریزی، چه علائم دیگری می‌تواند داشته باشد؛ البته این بخش برای کسانی است که در مراحل ابتدایی قرار دارند و از این رو هنوز درد و خونریزی به آن حد نرسیده است که به اطمینان بگویند دچار بواسیر شده‌اند.

 

تشخیص انواع بواسیر:

 1. به وجود آمدن بافت زائد (کیسه متورم): یکی از اصلی ترین علائم بواسیر به حساب می‌آید که به مرور زمان بر شدتش افزوده می‌شود؛ اغلب در زیر این کیسه ها، چرک و خون جمع می‌شود.
 2. داشتن سوزش و خارش: این مورد در اغلب بیماری های نشیمنگاهی دیده می‌شود که برای کنترل آن می‌توانید از داروهای ضد خارش و پماد استفاده کنید یا اینکه هر روز به مدت 15 دقیقه در تشت آب گرم بشینید؛ این موارد کمک زیادی به جلوگیری از ایجاد در بدن می‌کنند؛ این مورد را در نظر داشته باشید که به هیچ عنوان نباید از دست برای رفع خارش استفاده کنید که ممکن است باعث افزایش شدت بیماری شود.
 3. کاهش قطر مدفوع: شاید برایتان سوال باشد که این مورد چه ربطی به بواسیر دارد؟ در نظر داشته باشید که با متورم شدن رگ ها یا ایجاد بافت زائد، فضا برای عبور مدفوع در مقعد کم شده و همین مورد باعث باریک شدن مدفوع می شود؛ البته این مشکل ممکن است در اثر بیماری های دیگری هم ایجاد شود که مرتبط با گوارش هستند.
درمان بواسیر

ما در لیزر بیماری های نشیمنگاهی همیشه سعی داشته‌ایم تا با بهترین قیمت و کیفیت، خدمات ارائه دهیم و از این رو در مدت طولانی توانسته‌ایم بیماران زیادی را جذب خود کنیم و از این بابت به خود می‌بالیم.

در این مرکز از پیشرفته ترین تجهیزات لیزری که تمام ضد عفونی و پاکسازی شده اند استفاه خواهد شد و از این رو احتمال انتقال عفونت یا بیماری های دیگر به هیچ عنوان وجود ندارد و کادر مجرب در تمام دقایق پیش شما هستند و نیازی به نگرانی نیست.

ما در ,برای شروع لیزر از داروی بی حسی موضعی استفاده خواهیم کرد که بیمار در طور عمل,به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت.از آن طرف هر کسی می تواند لیزر شود (حتی کسانی که به داروهای مختلف حساسیت دارند).

دوستان عزیز در نظر داشته باشید که کل عمل لیزر حدود 20 الی 25 طول خواهید کشید و بعد از 20 دقیقه استراحت,می توانید به خانه برگردید و استراحت کنید (دوره نقاهت یک روزه).

⭐️ روش های پیشگیری از بواسیر

خوشبختانه روش های پیشگیری و درمان بواسیر بسیار ساده هستند و تنها با انجام یک سری کارهای ساده می‌توانید تا 80% از ابتلا به این بیماری جلوگیری کرد؛ البته در نظر داشته باشید که یک سری از افراد به شکل ارثی در معرض ابتلا به بواسیر قرار دارند که احتمال ابتلا در آنها بیش از سایر افراد می‌باشد؛ به هر حال برای جلوگیری از ایجاد مشکل، بهتر است تمام موارد زیر را رعایت کنید:

 • یکی از اصلی ترین دلایل ابتلا به بواسیر، بیماری گوارشی یبوست و اسهال می‌باشد که یبوست تاثیر بسیار بیشتری دارد؛ زمانی که فرد یبوست می گیرد، مدفوع بسیار سفت شده و از این رو برای بیرون آمدن از مقعد فشار زیادی را به دیواره وارد می‌کند و همین فشارها به مرور زمان باعث ایجاد بواسیر یا حتی شقاق می‌شوند.
 • مورد بعدی که باید توجه زیادی به آن داشته باشید؛ این است که در طول روز حداقل 7 الی 8 لیوان آب بنوشید تا دستگه گوارش بتواند به بهترین شکل ممکن فعالیت کند و هیچ فشاری به آن وارد نشود؛ البته این مقدار در فصول گرم سال یا برای کسانی که ورزش حرفه ای انجام می دهند، بیشتر هم می‌شود.
 • خوردن فیبرهای گیاهی در طول روز و به شکل مرتب، تاثیر بسیار زیادی بر دستگاه گوارش دارد؛ همانطور که همیشه گفته می شود، گوارش انسان برای اینکه درست عمل کند، نیاز به سبزیجات و میوه دارد و اگر به اندازه کافی مصرف نکنید، در آینده دچار مشکلات گوارشی و ایمنی متعددی خواهید شد.
 • اگر کارمند هستید یا مدت زیادی را در یک مکان می‌نشینید، بهتر است بعد از هر 1 ساعت نشستن حداقل 5 دقیقه راه بروید تا جریان در ناحیه تحتانی بدن دچار آسیب نشود؛ متاسفانه در بسیاری از مواقع دیده شده است که کودکان و نوجوانان، مدت بسیار زیادی را برای بازی های کامپیوتری می‌گذارند و دیده شده است حتی تا 10 ساعت از جای خود بلند نمی‌شوند که واقعاً سخت است D:! به هر حال بهتر است حداقل روزانه به مدت 20 دقیقه فعالیت ورزشی سبک داشته باشید تا علاوه بر کنترل بیماری های نشیمنگاهی، به بیماری های قلبی – عروقی هم دچار نشوید.
 • غذاهای آماده کنسروی یا حتی فست فودها می‌توانند در مرور زمان بسیار آسیب زا باشند؛ این موارد معمولاً با مواد اولیه کم کیفیت و نگهدارنده به دست می‌آیند که فشار زیادی را به دستگاه گوارش انسان وارد می‌کنند؛ روغن های مانده که گاهی تا یک هفته مورد استفاده قرار می‌گیرند برای افراد مسن یا کودکان بسیار خطرناک بوده و باعث بروز بیماری های قلبی هم می‌شوند.

لیزر برای کودکان؟

اتفاقاً لیزر یکی از بهترین روش های درمان بیماری های نشیمنگاهی در کودکان کسانی می‌باشد که علاقه‌ای به تحمل درد و خونریزی ندارند؛ به همین خاطر است که اغلب کودکان یا حتی خانم های جوان اقدام به لیزر می‌کنند تا هیچ دردی نداشته باشند و از آن طرف هم زیاد طول نکشد.

یکی دیگر از مزیت های لیزر این است که در این روش به هیچ عنوان از داروی بیهوشی استفاده نخواهد شد و از این رو تمام افراد (کسانی که به مواد بیهوشی حساسیت دارند هم) می‌توانند انجامش دهند؛ از طرفی دیگر در لیزر کردن شاید بیش از چند قطره خون از دست نرود که برای جثه کودکان اصلاً مقدار زیادی نخواهد بود.

البته این مورد را بگوییم که برای کودکان زیر 8 – 9 سال معمولاً بهتر است از پزشک کودکان کمک بگیرید که تجربه بیشتری در این زمینه دارد و ما هم سعی می‌کنیم به هیچ عنوان قبول نکنیم که مبادا بعدها دچار مشکل شویم؛ به هر حال می‌توانید همین حالا با شماره های داخل سایت تماس بگیرید و مشاوره رایگان داشته باشید.

درمان بواسیر در کودکان

⭐️ درمان بواسیر

برای درمان بواسیر (درمان هموروئید) روش های مختلفی وجود دارد که در حال حاظر بهترین و سریع ترین آنها، استفاده از تجهیزات لیزری می‌باشد و بقیه راه حل‌ها بعد از این مورد قرار می گیرند؛ افراد زیادی هستند که همیشه این سوال را از ما می‌پرسند که چطور می‌توانند با روش های خانگی بیماری را از بین ببرند! ما هم همیشه می‌گوییم که این امکان تقریباً وجود ندارد و اگر هم بیماری از بین برود، بعد از مدتی دوباره باز خواهد گشت و این بار دیگر باید لیزر کنند؛ به هر حال ما در ادامه می‌خواهیم تمام این روش ها به همراه معایب‌شان را بررسی کنیم و ببینیم که کدام یک برای شما مناسب می‌باشند.

درمان بواسیر با لیزر

همیشه بهترین روش را در ابتدا می‌گوییم که وقت شما کاربران عزیز هدر نشود؛ شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا لیزر درمانی بهتر از تمام روش های دیگر عمل می کند؟ برای یافتن جواب باید به موارد زیر دقت داشته باشید :

 • در عمل لیزری، فرد به هیچ عنوان درد و خونریزی نخواهد داشت و از این رو بهترین انتخاب برای افراد سالمند یا کودکان به حساب می‌آید که بسیار آسیب پذیر هستند.
 • کل این عمل حدود 20 الی 25 دقیقه زمان خواهد برد که نسبت به روش سنتی یا روش های خانگی، سریع تر می‌باشد؛ همین سریع بودن باعث شده است که شما هیچ وقت برای عمل نیاز به صبر کردن نداشته باشید.
 • برای شروع لیزر، از داروی بی حسی موضعی به جای بیهوشی استفاده خواهد شد و از این رو تمام افراد می‌توانند عمل شوند.
 • هزینه تمام شده این روش بسیار اندک بوده و اغلب افراد از پس هزینه هایش بر خواهند آمد.
 • بعد از لیزر، تنها کافیست به مدت چند دقیقه بر روی تخت بخوابید و سپس می توانید به خانه برگردید (دوره نقاهت بسیار کوتاه و ساده).
 • به دلیل استفاده از تجهیزات پیشرفته (حداقل استفاده از دست) احتمال انتقال عفونت یا اشتباهات پزشکی به صفر رسیده است و دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه نیست.
درمان بواسیر با لیزر

درمان بواسیر با روش های خانگی

بیشتر روش های درمان خانگی برای کنترل و جلوگیری از پیشرفت بیماری به کار می‌روند و شما نمی‌توانید ریشه بیماری را از بین ببرید؛ بسیاری از پزشکان برای جلوگیری از بروز یا قبل از عمل این موارد را پیشنهاد می‌کنند و از این رو ما هم نظرمان همین است؛ دقت داشته باشید که اگر می‌خواهید تنها از این روش های استفاده کنید، اگر بعد از 2 الی 3 روز تاثیر چندانی بر وضعیت شما نداشتند باید به دنبال روش دیگری باشید و وقت تلفی نکنید؛ برای شروع بهتر است مواد زیر را امتحان کنید!

 

روغن زیتون طبیعی

این مورد را در نظر داشته باشید که روغن زیتون حتماً باید طبیعی باشد و به هیچ عنوان در طول دوره درمان از انواع سوپرمارکتی که معمولاً نگهدارنده زیادی در خود دارند، استفاده نکنید؛ روغن زیتون کمک زیادی به درست عمل کردن دستگاه گوارش انسان و در نتیجه جلوگیری از بروز یبوست می‌کند که این بیماری گوارشی می‌تواند برای فرد بواسیری بسیار خطرناک باشد؛ تنها کافیست هر روز در وعده غذایی خود مقداری مصرف کنید (البته نه بیش از حد).

 

ژل آلوئه ورا

مورد بعدی که می خواهیم به آن اشاره داشته باشیم، گیاه آلوئه وراست که کمک زیادی به جلوگیری از عفونت و کاهش تورم در ناحیه بواسیری می‌کند؛ شما می‌توانید این گیاه را از عطاری ها تهیه کنید و سپس ژل را با کمک یک کارد یا قاشق تمیز بر روی محل مورد نظر بمالید و به مدت 15 دقیقه صبر کنید تا اثر کند؛ بهتر است این کار را 2 الی 3 بار در طول روز انجام دهید تا بیشترین تاثیر را داشته باشد.

 

 

کلینیک پارادایس

کلینیک پارادایس مرکز تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاهی و مقعدی با لیزر می باشد.

بیماری هایی نشیمنگاهی مانند:

راه‌های ارتباطی با کلینیک پارادایس

کلینیک پارادایس مرکز درمان بیماریهای کولورکتال و آنورکتال با لیزر در تهران می‌باشد.

آدرس کلینیک پارادایس

تهران، میدان ونک

تلفن‌های کلینیک پارادایس

شما عزیزان در تمام طول هفته از ساعت 10 صبح الی 15 جهت مراجعه حضوری می توان اقدام نمایید.

دسترسی به این مرکز تخصصی از طریق اتوبوس ، تاکسی ، مترو و سایر وسایل نقلیه شهری و شخصی به راحتی امکان پذیر است.

مرکز پاسخگویی کلینیک پارادایس

مشاوره و پشتیبانی ، نوبت دهی و پاسخگویی مشتریان از طریق تماس تلفنی و واتس اپ بصورت 24 ساعته امکان پذیر می باشد.

مشاوره رایگان : از ساعت 10 صبح الی 22 شب.

شماره روبیکا : 09053734746

ایمیل : info@marketingparadise.com

ما تا بهبودی کامل کنار شما هستیم.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.