درمان بیماریهای نشیمنگاهی و مقعدی لیــــزر سریـعترین و بهتریــن روش درمانــی

دریافت مشاوره رایگان لیزر درمانی

هزینه لیزر فیشر چقدر است؟

شقاق یا همان فیشر یکی از بیماری های آنورکتالی است که متاسفانه به مرور زمان شدت درد و خونریزی آن بیشتر شده و تا جایی می رسد که قابل تحمل نیست و از این رو افراد سریعا برای درمان آن اقدام می کنند.اما یکی از این روش های قطعی درمان,لیزر است که اطلاعات زیادی از آن وجود ندارد و ما هم در این مقاله قصد داریم تا هزینه لیزر فیشر را بررسی کنیم و ببینیم که آیا ارزش دارد به سراغ این روش برویم یا بهتر است جراحی سنتی داشته باشیم؟ البته قبل از هر چیزی بهتر است بدانید که بیش از 90% بیماران از لیزر کمک می گیرند و این نشان دهنده مزیت های بسیار بالای آن است.

گاهی مواقع پیش می آید که افراد,شقاق را با بواسیر و سایر بیماری های نشیمنگاهی اشتباه می گیرند و به همین دلیل است که ما می گوییم قبل از شروع درمان,بهتر است با یک پزشک متخصص صحبت داشته باشید که شما را راهنمایی کند.البته شقاق همیشه با درد و خونریزی همراه است و اگر بزرگ باشد,می توانید با یک معاینه ساده متوجه آن شوید (از آینه یا شخص دیگری برای این کار کمک بخواهید).شقاق که نام علمی آن فیشر است,در اثر ایجاد خراش یا زخم بر روی ناحیه حساس و ضعیف مقعد به وجود می اید که دلیل بسیار زیادی می تواند داشته باشد.

درمان بواسیر با لیزر

دلایل ابتلا به شقاق

همانطور که گفته شد,ما نمی توانیم چند دلیل خاص برای شقاق در نظر بگیریم و معمولا چندین عامل دست به دست هم می دهند و شقاق ایجاد می شود.اما به طور کلی اگر بخواهیم اصلی ترین موارد را نام ببریم باید بگوییم که رابطه مقعدی و انجام فعالیت های سنگین در مدت کوتاهی باعث بروز فیشر می شوند.موارد دیگر عبارتند از :

  • متاسفانه امروزه فست فودها و کنسروهای زیادی عرضه شده اند که کمتر کسی می تواند خودش را در مقابل آنها کنترل کند و همین مورد باعث شده است که مصرف این مواد غذایی تا حد زیادی بالا برود.این غذاها معمول از روغن و مواد اولیه بی کیفیت تشکیل می شوند که به مرور زمان آسیب های زیادی به دستگاه های گردش خون و گوارش وارد خواهند کرد.البته خوردن یک یا دوبار در طول ماه هیچ مشکلی ایجاد نمی کند و می توانید از آن طرف با مصرف سبزیجات و ورزش,جبران کنید.
  • سبزیجات و میوه ها با داشتن فیبر فراوان,تاثیر بسیار زیادی بر عملکرد دستگاه گوارش خواهند داشت و پیشنهاد می کنیم که به طور منظم مصرف کنید.این فیبر با تنظیم درست سرعت و عملکرد دستگاه گوارش,از ایجاد بیماری های گوارشی از جمله یبوست و اسهال جلوگیری می کند که همین یبوست یکی از عوامل شقاق می باشد (همچنین بخوانید – درمان خانگی یبوست).
  • بلند کردن اجسام سنگین یا انجام ورزش های مختلف مانند وزنه برداری و کشتی,می توانند در سریع ترین زمان ممکن باعث بروز بیماری شقاق و از این رو این افراد باید بیشتر از سایرین مراقب سلامت خود باشند.برای این کار می توانید در طول روز آب بیشتر مصرف کرده و از آن طرف از ویتامین ها و مکمل های غذایی کمک بگیرید.
  • افرادی که در طول روز تحرک کمی دارند باید بدانند همین کم تحرکی یکی از عوامل ایجاد شقاق به حساب می آید که بافت های ماهیچه ای اطراف مقعد را دچار ضعف می کند.با ورزش کردن,بیشتر عضلات بدن حالت بهتری پیدا می کنند و به همین خاطر است که ورزشکاران کمتر از افراد عادی,دچار مشکلات جسمی می شوند.
  • خانم های باردار در اکثر مواقع,فشار درون شکمی بسیار بالایی دارند که همین مورد می توند به مقعد آسیب وارد کند.برای جلوگیری از بروز مشکل بهتر است در طول این دوره,استرس نداشته باشید و وسایل سنگین بلند نکنید! البته یک سری دارو هم در طول این دوره با توجه به نظر پزشک تجویز می شود که در این مقاله حرفی از آنها زده نمی شود.

هزینه لیزر فیشر چقدر است؟

این سوال برای بسیاری از بیماران به وجود می آید که هزینه لیزر فیشر چقدر است و چه تفاوتی بین جراحی سنتی و این روش درمانی وجود دارد؟ در جواب باید بگوییم که هزینه این کار از 2 میلیون تومان شروع می شود که بستگی به شدت بیماری دارد (البته چندان بالا نخواهد رفت).مزیت های لیزر درمانی آنقدر زیاد هستند که تقریبا تمام بیماران از این روش استفاده می کنند و دیگر کسی به سمت جراحی سنتی نمی رود.این موارد عبارتند از :

  1. در لیزر کردن به هیچ عنوان از داروی بیهوشی استفاده نخواهد شد که برخی از افراد به آنها حساسیت دارند.به همین دلیل دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه و دادن آزمایش های مختلف قبل عمل نیست.
  2. بیمار به هیچ عنوان در طول لیزر درد یا خونریزی نخواهد داشت و از این رو یک انتخاب مناسب برای کودکان و خانم ها به حساب می آید که از درد ترس زیادی دارند.
  3. به دلیل اینکه از دستگاه لیزر استفاده می شود,احتمال انتقال عفونت به صفر رسیده است و دیگر فرد نباید نگران عفونت های بعد از عمل باشد.
  4. در این روش احتمال اشتباه انسانی و ایجاد آسیب بافتی وجود ندارد که گاهی مواقع در جراحی سنتی رخ می دهد و باعث بروز بی اختیاری مدفوع در بیمار می شود.
  5. دوره نقاهت یک یا دورهز بسیار کوتاه باعث شده است که افراد شاغل بتوانند به راحتی به کارهای خود برسند که این دوره در جراهی سنتی گاهی مواقع تا 1 ماه هم می رسد.

به هر حال ما به شما پیشنهاد می کنیم که اگر برای سلامتی و وقت خود ارزش قائل هستید,بهتر است همین حالا با مشاوران ما تماس گرفته و از مشاوره رایگان خود استفاده کنید.در طول مدت فعالیت درمان بیماری های نشیمنگاه به هیچ عنوان مشکلی پیش نیامده است و می توانید با خیالی راحت اقدام کنید.

مقالات پیشنهادی
ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.