درمان بیماریهای نشیمنگاهی و مقعدی لیــــزر سریـعترین و بهتریــن روش درمانــی

دریافت مشاوره رایگان لیزر درمانی

خانم دکتر عاطفه دهقانی

متخصص جراح عمومی دارای بورد تخصص جراحی با سابقه 10 ساله در درمان بیماری های کلورکتال و آنورکتال می باشد.

خانم دکتر عاطفه دهقانی با استفاده از لیزر که قابلیت انعقاد خون بعد از برش را دارد می تواند بدون کوچک ترین خونریزی محل بیماری را مشاهده و با دقت دستگاه لیزر بدون آسیب رساندن به بافت سالم بیماری را خارج نماید و فرآیند این درمان در کمتر از 20 دقیقه انجام می شود و بیمار می تواند بعد از جراحی به کار های روزانه خود رسیدگی نماید ، بدون اینکه هیچ گونه نقاهت و دردی داشته باشد.
تکنیک استفاده در لیزر در جراحی آبسه آنال در مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه ، با استفاده از تکنیک لیزر دیگر فرد مراجعه کننده احتیاجی به بستری در بیمارستان ندارد و می توان به محض تشخیص بیماری در همان جلسه اول با لیزر درمان انجام شود ، در این روش بیمار با استفاده از بی حسی موضعی در محدوده مقعد هیچ گونه دردی را احساس نخواهد کرد.
تکنیک قدیمی جراحی سنتی در عمل آبسه آنال ، در جراحی سنتی فرد در بیمارستان بستری میشد و با بی هوشی کامل عمل جراحی انجام می گرفت و حداقل یک الی دو روز بعد از عمل در بیمارستان بستری می شدند ، در جراحی سنتی آبسه آنال ، بافت و پوست به صورت کامل برداشته می شود و فرد بعد از عمل حدود بیست روز در خانه باید استراحت کند ، از جمله عوارض جراحی سنتی درصد برگشت بالای این بیماری است ، یعنی فرد بعد از عمل ممکن بود بعد از یک یا دو سال دوباره دچار بیماری آبسه آنال شود.
مرکز درمان بیماری های نشیمنگاه با سابقه 10 ساله در امور تخصصی درمان بیماری های نشیمنگاه، بیش از هزاران عمل موفق ثبت نموده و آماده ارائه خدمات با بالاترین کیفیت به مراجعه کنندگان گرامی میباشد، این مرکز با بهره گیری از متد روز دنیا و بروزترین تجهیزات پزشکی تحت لیسانس سازمان بهداشت جهانی WHO می تواند بهترین خدمات را به مراجعه کنندگان ارائه دهد.

مژده به افرادی که از درد 

آبسه آنال

 رنج می برند

ما به کمک فن آوری های نوین جهانی و تکنولوژی های روز دنیا به کمک شما آمده ایم

پشتیبانی قدرتمند قبل عمل تا بعد از عمل و بهبود کامل مراجعه کنندگان گرامی ، تا بهبودی کامل مشاوران و متخصصان مجموعه کنار شما هستند

مشاوره رایگان برای کسانی که از بیماری نشیمنگاهی رنج می برند

شما می توانید همین الان تماس گرفته تا در مورد بیماری خود مشاوره دریافت نمایید تا بهترین تصمیم را برای بیماری خود بگیرید

پشتیبانی 24 ساعته بعد از عمل ، مراجعه کنندگان گرامی بعد از لیزر می توانند 24 ساعت شبانه روز مشاوره رایگان دریافت کنند

دکتر عاطفه دهقانی

دلایل بروز آبسه مقعدی

بروز آبسه مقعدی می تواند در مدت بسیار اندکی اتفاق بی افتد و به همین خاطر می بایست همیشه بهداشت فردی و عمومی خودتان را رعایت کنید که مبادا دچارش شوید.به هر حال اصلی ترین دلایل ابتلا را می توانیم موارد زیر در نظر داشته باشیم :

 • عفونت ناشی از زخم ایجاد شده به دلیل شقاق یا بواسیر که در بسیاری از افراد دیده می شود.
 • عفونت های ایجاد شده به دلیل نزدیکی جنسی که متاسفان هروز به روز در حال افزایش است و کمتر کسی به شکل کامل رعایت می کند.
 • گاهی مواقع پیش می آید که غدد یا رگ های اطراف مقعد به دلایل مختلف انسداد پیدا می کنند و از این رو دچار عفونت و جمع شدگی باکتری می شوند.

اما یک سری از موارد دیگر هم باعث تشدید این بیماری می شوند که بهتر است تا حد امکان رعایت کنید :

 • یبوست و اسهال یکی از مشکل زا ترین بیماری های گوارشی هستند که افراد آنها را جدی نمی گیرند.در نظر داشته باشید که یبوست به مرور زمان باعث اسیب های مختلف یا اجاد بیماری های شقاق و بواسیر می شود و بهتر است برای درمان آن اقدام کنید.
 • خانم ها باردار,به نسبت سایر خانم ها بیشتر در معرض ابتلا به ابسه مقعدی هستند.
 • برقراری رابطه جنسی از طریق مقعد که این کار علاوه بر آسیب های مقعدی,می تواند باعث بروز بیماری های دیگر در فرد شود و از این رو نباید این کار را انجام دهید!
 • بیماری HIV باعث تضعیف سیستم ایمنی بدن و گاهی مواقع اختلال در آن می شود و از این رو احتمال دارد که آبسه مقعدی یا هر نوع بیماری دیگری را تشدید کند.

درد داری؟ همین امروز لیزر کن!

درمان انواع بیماری های نشیمنگاهی از جمله آبسه مقعدی,با تجهیزات لیزری و تناه در مدت 20 دقیقه با گادری مجرب! کل عمل لیزر بدون داروی بیهوشی انجام خواهد شد و از این رو تمام افراد می توانند این کار را انجام دهند.

ما در درمان بیماری های نشیمنگاهی، از بی حسی موضعی برای لیزر استفاده می کنیم و بیمار هم هیچگونه دردی احساس نخواهد کرد.

هزینه لیزر ابسه مقعدی از 2 میلیون تومان شروع می شود و با توجه به شرایط بیماری و شدت بیماری,تغییر می کند.

دوره نقاهت در بیشترین حالت خود حدود 3 روز خواهد بود و این عدد نسبت به جراحی سنتی حدود 20 روز کمتر است (حداقل).

هیچ مشکلی برای انجام لیزر در هنگام بارداری وجود ندارد و تنها قبل از آن می بایست یک معاینه شوید تا خدایی ناکرده موردی وجود نداشته باشد.

علائم و روش های پیشگیری از آبسه مقعدی

همانطور که گفته شد,درد یک از نشانه های اصلی آبسه مقعدی می باشد و از این رو ما هم این مورد را به عنوان علامت اصلی در نظر می گیریم.اما باید دقت داشته باشید که بیماری های زیادی وجود دارند که باعث ایجاد درد در ناحیه مقعدی می شوند و بهتر است موارد دیگری را هم در نظر بگیرید :

 • داشتن یبوست یا اسهال و همچنین حرکات دردناک روده بعد از خوردن غذا.
 • نشانه های مبارزه بدن با بیماری که عبارتند از تب,تعریق بیش از اندازه,خستگی و بی حالی.
 • داشتن درد به نسبت زیاد در ناحیه زیر شکم.

یکی از موارد مهم دیگر,این است که میزان درد معمولا سرفه یا انجام فعالیت های سنگین بیشتر می شوند و باید مراقب باشید که در طول دوره درمان,کارهای سنگین را تا حد امکان انجام ندهید! خب اکنون می رسیم به یکی از مهمترین بخش ها,یعنی روش های پیشگیری از ابتلا به آبسه مقعدی که بسیار ساده هستند و هر فردی می تواند آنها را انجام دهد.البته قبل از هر چیزی باید بگوییم که به هیچ عنوان رابطه جنسی از طریق مقعد ایجاد نکنید و اگر بیمرای های گوارشی یا مقعدی دیگری دارید,بهتر است سریعا به دنبال روش درمان باشید!

 • رعایت بهداشت فردی به شکل کامل و شستشو دادن محل دفع و ادرار,بعد از هر بار عمل دفع.
 • استفاده از کاندوم برای برقراری رابطه جنسی و اینکه در نظر داشته باشید
 • سعی داشته باشید که نظافت کودکان نوپا یا حتی کودکان را بعد از عمل دفع رعایت کنید تا از همین ابتدا مشکلی به وجود نیاید.
درمان بدون درد

روش های درمان آبسه مقعدی

برای درمان بیماری آبسه مقعدی می توان از سه روش مختلف استفاده کرد که در حال حاظر بهترین آنها,لیزر است.شاید این سوال برایتان به وجود بیاید که چرا لیزر توانسته جای جراحی سنتی و روش های خانگی را بگیرد و اصلا چه نکته مثبتی دارد؟ برای یافتن جواب,می بایست ادامه مطلب را بخوانید و اینکه این مورد را هم بگوییم که به هیچ عنوان نباید از روش های درمان خنگی به عنوان راه حلی 100% استفاده کنید که جواب نخواهد داد.چرا که این مواد تنها برای حالت ضعیف بیماری کاربرد دارند و حتی اگر بیماری از بین رفت,ممکن است بعد از مدت کوتاهی دوباره بازگردد.اگر برای درمان آبسه کاری انجام ندهید,ممکن است حالت های زیر برایتان به وجود بیایند :

 1. بیماری خود به خود درمان می شود و تا مدت ها ظاهر نخواهد شد (کمتر از 1%)
 2. افزایش شدت درد و به طوری که نمی توانید کاری انجام دهید.
 3. بازگشت سریع بیماری این بار با شدت بسیار بیشتر.
 4. به وجود آمدن بیماری فیستول یا شقاق که این یعنی مشکلات بیشتر!

درمان آبسه مقعدی با لیزر

اگر شما هم اهمیت زیادی به سلامتی و در عین حال وقت خود می دهید,پیشنهاد می کنیم که درمان لیزری را انتخاب کنید که نسبت به جراحی سنتی مزایای بسیاری دارد و امروزه دیگر کسی به سمت تیغ و خونریزی نمی رود.در روش لیزری چون استفاده از دست به کمترین حد خود می رسد,احتمال ابتلا به بیماری عفونی یا رخ دادن اشتباه پزشکی وجود ندارد و از این رو دیگر نیازی به نگرانی در این زمینه نیست!

گاهی مواقع آسیب به عضله اسفنکتر داخلی باعث ایجاد بی اختیاری مدفوع در فرد می شود که درمان به نسبت زمانبر است و پیشنهاد می کنیم همچین ریسکی نکنید.متاسفانه برخی از پزشکان عزیز کشور,برای رقابت اقدام به تخریب کردن لیزر می کنند که درست نیست و قبل از هر کاری باید تحقیق کنید.یکی دیگر از مواردی که باعث شده است افراد زیادی لیزر کنند,دوره نقاهت بسیار کوتاه می باشد! در روش جراحی سنتی این مدت گاهی مواقع یک ماه هم می شود و به همین خاطر,انتخاب مناسبی برای افراد شاغل به نظر نمی رسد.

ارسال یک پاسخ

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.